Používám, doporučuji a dodávám

Nejlepší doporučení je z vlastní zkušenosti, proto doporučuji především takové služby, které jsem si sám vyzkoušel, nebo nejlépe stále využívám.

 • Účetnictví v cloudu:

  Standardní český účetní software, kde všechny doklady posílám paní učení IHNED, pouhým vyfocením z aplikace v mobilu. Takže mám každý den zaúčtovány všechny doklady, a nestresuji svou účetní igelitkou plnou dokladů, přinesenou až 24. den v měsíci ;-).
  Přes manažerský náhled (tedy bez zbytečných detailů a hledání) se podívám kdykoliv a kdekoliv z mobilu na vždy aktuální stav pokladny, banky, pohledávek i závazků, a na průběžný stav DPH (budu platit / dostanu).

 • Zálohování dat do cloudu:

  Veškerá důležitá data máte v bezpečí u solidní nadnárodní společnosti, a to zcela automaticky. Aplikace zálohuje v určený čas vybraná data do cloudu, nemusíte tak ztrácet čas při případné poruše, zavirování nebo krádeži svého notebooku či počítače.
  Svá data si kdykoli obnovíte na jiném zařízení. Soubory jsou už na počítači bezpečně šifrované a nikdo nepovolaný se k nim nemá šanci dostat ani po cestě, ani v cloudovém úložišti.

 • Výběrová řízení ve Vašem oboru:

  Služba zavedené nadnárodní společnosti, která jako jediná na trhu obsahuje naprostou většinu veřejných výběrových řízení v ČR, a to ve všech oborech.
  Každé ráno tak máte v mailu všechny nové zakázky z vybraného oboru, kontakty na zadavatele a podmínky.
  Narozdíl od starších služeb, které požadují platbu předem, a bez možnosti si kvalitu jejich služby vyzkoušet, umožňuji měsíční zkušební lhůtu, měsíční velmi rozumnou cenu, a žádný závazek.
  Služba je proto vhodná i pro nárazové vykrývání slabších období mimo sezónu, lze si ji dle potřeby zapínat a vypínat.

Facebook komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..